Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Rukavice TSG CRAB

Rukavice TSG CRAB sú vonkajšie rukavice, ktoré sa nosia cez bežné rukavice pre horské bicykle, blokujú najhoršie počasie, pričom zachovávajú presnú priľnavosť a kontrolu nad bicyklom. Sú vybavené protišmykovými silikónovými zónami na prstoch, ukazovákom a bezpečnou manžetou zo spandexu.

Nemáte zvolený parameter
26,50 €
Cena s DPH
Externý sklad 4 pár

Rukavice TSG CRAB sú vonkajšie rukavice, ktoré sa nosia cez bežné rukavice pre horské bicykle, blokujú najhoršie počasie, pričom zachovávajú presnú priľnavosť a kontrolu nad bicyklom. Sú vybavené protišmykovými silikónovými zónami na prstoch, ukazovákom a bezpečnou manžetou zo spandexu. Rukavice Crab udržia ruky v teple a pohodlí, aby si na traily mohol ostať čo najdlhšie.

Špecifikácia produktu: Rukavice TSG CRAB

  • Materiál: elastická tkanina 911, na chrbát ruky, dlaň 0,8 mm, Lycra
  • Zapínanie: dlhá spandexová manžeta
  • Návod na údržbu: ručné pranie
  • tkanina blokujúca vietor
  • protišmykové silikónové zóny prstov
  • stierač okuliarov na ukazováku
  • dlhá spandexová manžetaPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.09 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK