Sada na opravu bezdušových plášťov MTB LEZYNE TUBELESS CO2 BLASTER+

Akcia -23%
Kľúčenka BIKEHOUSE.sk COLOR
Darček zadarmo • Pri nákupe nad 40,00 €

Sada na opravu bezdušových plášťov MTB LEZYNE TUBELESS CO2 BLASTER+ slúži na opravu bezdušových plášťov súčasne nafukuje a utesňuje bezdušové plášte.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
64,95 €
50,01 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 8 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.63 kg
Farba Čierna

Sada na opravu bezdušových plášťov MTB LEZYNE TUBELESS CO2 BLASTER+ slúži na opravu bezdušových plášťov súčasne nafukuje a utesňuje bezdušové plášte. Je vyrobená z opracovanej hliníkovej konštrukcie, ktorá je ľahká a vysoko odolná. Výstružník z kalenej ocele vyčistí otvor, vloží zátku a nafúkne pneumatiku pre efektívnu a rýchlu opravu. CNC obrobený otočný gombík manuálne ovláda uvoľňovanie plynu CO2. Hliníková nádoba obsahuje päť priložených zátok do pneumatík a bezpečne ukladá výstružník, keď sa nepoužíva. Vysokokvalitné zátky do plášťov agresívne utesňujú otvory, ktoré sú príliš veľké na to, aby sa dali utesniť samotným tmelom.

Špecifikácia produktu: Sada na opravu bezdušových plášťov MTB LEZYNE TUBELESS CO2 BLASTER+

  • Balenie obsahuje: Dve 20-gramové náplne CO2


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.63 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Posledné pridané produkty

Instagram #BIKEHOUSESK