Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sada na opravu bezdušových plášťov MTB MUC-OFF STEALTH PLUGS

Sada na opravu bezdušových plášťov MTB MUC-OFF STEALTH PLUGS je dokonalý na opravu prepichnutých plášťov počas výjazdu. Táto sada obsahuje všetko na rýchle opravu bezdušového defektu: prepchávaciu ihlu s dierou na knôty z nehrdzavejúcej ocele 2 v 1, rôzne veľkosti knôtov na plášte, orezávací nôž.

Nemáte zvolený parameter
48,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.033 kg

Sada na opravu bezdušových plášťov MTB MUC-OFF STEALTH PLUGS je dokonalý na opravu prepichnutých plášťov počas výjazdu. Táto sada obsahuje všetko na rýchle opravu bezdušového defektu: prepchávaciu ihlu s dierou na knôty z nehrdzavejúcej ocele 2 v 1, rôzne veľkosti knôtov na plášte, orezávací nôž. Upcháva a opravuje viacero otvorov, ktoré sa neutesnia iba tmelom. Dodáva sa s 17 mm, 19 mm a 21 mm silikovými zátkami pre rôzny vnutorný priemer riadítok. Rozpínacia silikónová zátka sa hodí pre väčšinu MTB, Gravel a Road riadidiel s vnútorným priemerom väčším ako 17 mm a aspoň 84mm rovným koncom riadítok.

Špecifikácia produktu: Sada na opravu bezdušových plášťov MTB MUC-OFF STEALTH PLUGS


 • Vyrobené na CNC z hliníka 6061 a eloxované
 • Skrutkuje sa do riadítok pomocou 4 mm imbusového kľúča
 • Rozmery: 89 x 27 x 27 mm
 • Hmotnosť: 33 g (bez knôtov na pneumatiky)
 • Obsah balenia (dodávané ako pár):
  1 x Nerezová prepchávacia ihla s okom na knôty a zdrsnenou časťou 2 v 1
  1 x orezávací nožík
  5 x tenké opravné knôty
  5 x stredne hrubé knôty
  5 x hrubé knôtyPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.033 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.