Sada náradia LEZYNE STORAGE DRIVE

Akcia -13%

Sada náradia LEZYNE STORAGE DRIVE je vyrobený z opracovaného hliníka a je inteligentne navrhnutým multifunkčným nástrojom s odnímateľnou rukoväťou a integrovaným magnetom, ktorý drží bity na mieste.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
29,95 €
26,06 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.77 kg
Farba Čierna

Sada náradia LEZYNE STORAGE DRIVE je vyrobený z opracovaného hliníka a je inteligentne navrhnutým multifunkčným nástrojom s odnímateľnou rukoväťou a integrovaným magnetom, ktorý drží bity na mieste. Keď sa nástroje nepoužívajú, ukladajú sa vo vnútri rukoväte. Náradie obsahuje popruh na pripevnenie na bicykel.

Špecifikácia produktu: Sada náradia LEZYNE STORAGE DRIVE

  • Hex 3, 4, 5mm
  • Star Shaped T25, T30


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.77 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.