Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sedlo CHROMAG OVERTURE

Novinka

Sedlo CHROMAG OVERTURE, navrhnuté v spolupráci s Brandonom Semenukom, používa viac profesionálov ako akékoľvek iné sedlo. Overture je prispôsobené potrebám jazdca na slopestyle a dirt-jump. Je navrhnutý tak, aby dopĺňal trikové variácie tým, že je uchopiteľné, dá sa zovrieť, ale je tenký a ľahko sa s ním manévruje.

Nemáte zvolený parameter
67,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Sedlo CHROMAG OVERTURE, navrhnuté v spolupráci s Brandonom Semenukom, používa viac profesionálov ako akékoľvek iné sedlo. Overture je prispôsobené potrebám jazdca na slopestyle a dirt-jump. Je navrhnutý tak, aby dopĺňal trikové variácie tým, že je uchopiteľné, dá sa zovrieť, ale je tenký a ľahko sa s ním manévruje. Brandonov dizajn obsahuje silikónovú oblasť s jemnými lemami v zadnej časti tela, čo dopĺňa triky kde je potreba chytiť sedlo. Veľa ľudí tiež používa Overture aj na svojom DH alebo FR bicykli a je známe, že si našiel cestu aj na občasný trailový bicykel.

Špecifikácia produtku: 
Sedlo CHROMAG OVERTURE

  • Poťah // Syntetický vrch s kevlarovými panelmi a silikónovou potlačou
  • Koľajnice // 8 mm Chromoly
  • Dĺžka // 243 mm
  • Šírka // 136 mm
  • Hmotnosť // 279g
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
chromagbikes.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.