Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sedlo MTB REVERSE NICO VINK

Nico je známy svojimi neuveriteľnými skokmi a tvrdým a nekompromisným štýlom jazdenia. Preto potreboval pevné a odolné sedlo s tvarom, ktorý mu umožňoval úplnú voľnosť pohybu pri trikoch. Sedlo MTB REVERSE NICO VINK je v kľúčových bodoch vystužené kevlarom a vďaka zvýšeným bokom ponúka optimálnu kontrolu na bicykli, dokonca aj počas letu. Sedlo bolo vyvinuté v úzkej spolupráci s Nicom a dokonale sa hodí k dizajnu ostatných produktov Nico Vink Signature Series!

Nemáte zvolený parameter
57,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Nico je známy svojimi neuveriteľnými skokmi a tvrdým a nekompromisným štýlom jazdenia. Preto potreboval pevné a odolné sedlo s tvarom, ktorý mu umožňoval úplnú voľnosť pohybu pri trikoch. Sedlo MTB REVERSE NICO VINK je v kľúčových bodoch vystužené kevlarom a vďaka zvýšeným bokom ponúka optimálnu kontrolu na bicykli, dokonca aj počas letu. Sedlo bolo vyvinuté v úzkej spolupráci s Nicom a dokonale sa hodí k dizajnu ostatných produktov Nico Vink Signature Series!

Špecifikácia produktu: 
Sedlo MTB REVERSE NICO VINK

  • Dĺžka: 235 mm
  • Šírka: 127 mm
  • Hmotnosť: 260 g (+/- 5% tolerancia hmotnosti)
  • Materiál: CrMo (rám) / kevlar (ochrana hrán) / vinyl (poťah sedla)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.26 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.