Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sedlo MTB REVERSE NICO VINK SHOVEL & SHRED

Slopestyle, Freeride alebo Downhill .... Sedlo MTB REVERSE NICO VINK SHOVEL & SHRED zvládne všetko! Vďaka krátkemu, na mieru tvarovanému dizajnu, ktorý umožňuje voľný pohyb na biku a kevlarovým hranám, znesie aj to najťažšie používanie. Vzhľadom na množstvo rôznych farieb, v ktorých je sedlo k dispozícii, je možné kombinovať ho s akoukoľvek farbou rámu.

Nemáte zvolený parameter
57,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks

Slopestyle, Freeride alebo Downhill .... Sedlo MTB REVERSE NICO VINK SHOVEL & SHRED zvládne všetko! Vďaka krátkemu, na mieru tvarovanému dizajnu, ktorý umožňuje voľný pohyb na biku a kevlarovým hranám, znesie aj to najťažšie používanie. Vzhľadom na množstvo rôznych farieb, v ktorých je sedlo k dispozícii, je možné kombinovať ho s akoukoľvek farbou rámu.

Špecifikácia produktu: 
Sedlo MTB REVERSE NICO VINK SHOVEL & SHRED

  • Dĺžka: 235 mm
  • Šírka: 127 mm
  • Hmotnosť: 260 g (+/- 5% tolerancia hmotnosti)
  • Materiál: CrMo (lyžiny) / kevlar (hrany) / vinyl (poťah sedla)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.26 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.