Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sedlová objímka MTB REVERSE BOLT 34,9MM

Akcia -5%

Sedlová objímka MTB REVERSE BOLT 34,9MM je určená pre jazdcov s hydraulickými sedlovými vzperami a tiež ponúka vyššiu úroveň ochrany proti krádeži vďaka použitiu imbusovej svorky s 5 mm.

Nemáte zvolený parameter
13,50 €
12,83 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Sedlová objímka MTB REVERSE BOLT 34,9MM je určená pre jazdcov s hydraulickými sedlovými vzperami a tiež ponúka vyššiu úroveň ochrany proti krádeži vďaka použitiu imbusovej svorky s 5 mm. Sedlová objímka Bolt je navyše o niečo ľahšia ako sedlové objímky s rýchlym uvoľnením.

Špecifikácia produktu: Sedlová objímka MTB REVERSE BOLT 34,9MM

  • Veľkosť: 34,9 mm
  • Imbusová skrutka: 5 mm
  • Materiál: hliník 7075
  • Max. krútiaci moment: 6 - 8 NMPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.026 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.