Sedlovka MTB REVERSE NICO VINK 30,9MM

Akcia -5%

Sedlovka MTB REVERSE NICO VINK 30,9MM je hliníková sedlovka, ktorá je taká robustná, že predtým, ako sa podložka podrobila testu v laboratóriu EFBE, musel byť stroj vypnutý, aby nedošlo k zničeniu nástroja.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
od 56,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.269 kg

Sedlovka MTB REVERSE NICO VINK 30,9MM je hliníková sedlovka, ktorá je taká robustná, že predtým, ako sa podložka podrobila testu v laboratóriu EFBE, musel byť stroj vypnutý, aby nedošlo k zničeniu nástroja. Vďaka novej hlave sedlovky je teraz mimoriadne jednoduché nastaviť uhol a jemne doladiť uhol sedla.

Špecifikácia produktu: Sedlovka MTB REVERSE NICO VINK 30,9MM

  • Dĺžka: 350 mm
  • Ø: 30,9 mm
  • Materiál: hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Dĺžka 350mm
Hmotnosť 0.269 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.