Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Sedlovka MTB REVERSE RCC 272 27,2MM

Novinka

Sedlovka MTB REVERSE RCC 272 27,2MM je vyrobená z vysoko kvalitných jednosmerných uhlíkových vlákien, aby odolala každodennému používaniu.

Nemáte zvolený parameter
114,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks

Sedlovka MTB REVERSE RCC 272 27,2MM je vyrobená z vysoko kvalitných jednosmerných uhlíkových vlákien, aby odolala každodennému používaniu. Táto relatívne ľahká sedlovka má CNC opracovanú hlavu na zlepšenie spojenia medzi sedlom a sedlovkou a tiež na spevnenie oblasti s vysokým namáhaním. Vďaka karbónovej vrstve bude tento stĺpik absorbovať silné nárazy.

Špecifikácia produktu: Sedlovka MTB REVERSE RCC 272 27,2MM

  • Dĺžka: 400 mm
  • Ø: 27,2 mm
  • Materiál: carbon a hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Dĺžka 400mm
Hmotnosť 0.22 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.