Sedlovka MTB REVERSE XC 3-K CARBON/ALLOY 31,6MM

Sedlovka MTB REVERSE XC 3-K CARBON/ALLOY 31,6MM má pre dosiahnutie maximálnej stability pri XC 3-K vedie karbónová sedlovka až po horný doraz kovanej hliníkovej hlavy.

Nemáte zvolený parameter
103,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.228 kg

Sedlovka MTB REVERSE XC 3-K CARBON/ALLOY 31,6MM má pre dosiahnutie maximálnej stability pri XC 3-K vedie karbónová sedlovka až po horný doraz kovanej hliníkovej hlavy. To zaisťuje, že pri spájaní rôznych materiálov nedochádza k problémom so stabilitou.

Špecifikácia produktu: Sedlovka MTB REVERSE XC 3-K CARBON/ALLOY 31,6MM

  • Dĺžka: 400 mm
  • Ø: 31,6 mm
  • Materiál: karbón a hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Dĺžka 400mm
Hmotnosť 0.228 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.