Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Set na čistenie reťaze WELDTITE CHAIN CLEANING MACHINE

Novinka

Set na čistenie reťaze WELDTITE CHAIN CLEANING MACHINE je set ktorý obsahuje práčku na reťaz Dirtwash + odmasťovač Dirtwash Citrus 75 ml.

Nemáte zvolený parameter
27,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 set | Externý sklad > 4 set

Set na čistenie reťaze WELDTITE CHAIN CLEANING MACHINE je set ktorý obsahuje práčku na reťaz Dirtwash + odmasťovač Dirtwash Citrus 75 ml. Práčka na reťaz dokáže vďaka štvorstranným kefám dokonale vyčistiť reťaz zo všetkých strán. Umývačka je vyrobená z odolného plastu a pre jej ľahké čistenie sú všetky vnútorné kefy vyberateľné.

Špecifikácia produktu: Set na čistenie reťaze WELDTITE CHAIN CLEANING MACHINE

  • Balenie obsahuje:
  • Práčku na reťaz Dirtwash
  • Odmasťovač Dirtwash Citrus 75 ml


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.weldtite.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.