Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Set na opravu defektov MTB LEZYNE CLASSIC PATCH KIT

Set na opravu defektov MTB LEZYNE CLASSIC PATCH KIT je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do tých najmenších sedlových tašiek, využíva ultra kompaktné polypropylénové puzdro.

Nemáte zvolený parameter
3,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 set | Externý sklad > 4 set

Set na opravu defektov MTB LEZYNE CLASSIC PATCH KIT je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do tých najmenších sedlových tašiek, využíva ultra kompaktné polypropylénové puzdro. Náplaste sú vysoko ohybné a využívajú na mieru vyrobené lepidlo pre spoľahlivý a bezstarostný výkon.

Špecifikácia produktu: Set na opravu defektov MTB LEZYNE CLASSIC PATCH KIT

  • Balenie obsahuje: Scuffer, 6 Round Patches, 2 Oval Patches, 1 Tire Boot, 1 Rubber Adhesive (7cc)


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.27 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.