Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Set na opravu defektov MTB WELDTITE CURE-C CURE

Set na opravu defektov MTB WELDTITE CURE-C CURE je pre cestné bicykle pretože pri cestných bicykloch sú nároky na kvalitne opravený defekt skutočne vysoké, tlak v plášti je oproti horským bicyklom až trojnásobný.

Nemáte zvolený parameter
3,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Set na opravu defektov MTB WELDTITE CURE-C CURE je pre cestné bicykle pretože pri cestných bicykloch sú nároky na kvalitne opravený defekt skutočne vysoké, tlak v plášti je oproti horským bicyklom až trojnásobný. Set obsahuje záplaty rôznej veľkosti, kvôli zachovaniu čo najrovnomernejšieho kruhového prierezu duše po zalepení. Lepidlo, krieda proti priľnutiu záplaty k plášťu alebo šmirgľový papier sú samozrejmosťou, takže majiteľa tejto sady rozhodne nezaskočí defekt.

Špecifikácia produktu: Set na opravu defektov MTB WELDTITE SELF SEAL

  • Balenie obsahuje:
  • 6x Cure-C-Cure náplaste
  • 1x 5g lepidla
  • 1x brúsny papier
  • 1x krieda


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.weldtite.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.