Silikónový sprej MUC-OFF SILICONE SHINE 500ML

Silikónový sprej MUC-OFF SILICONE SHINE 500ML je všetko v jednom, ľahko mastný konzervant a ochrana. Obnovuje farby a sýtosť všetkých dielov a zároveň zanecháva lesklý povrch na kovoch, gume a plastoch. Uľahčuje, urýchľuje a zlacňuje každé ďalšie umývanie. Je bezfarebný, nezanecháva škvrny, iba sviežu vôňu čerešní.

Nemáte zvolený parameter
13,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Silikónový sprej MUC-OFF SILICONE SHINE 500ML je všetko v jednom, ľahko mastný konzervant a ochrana. Obnovuje farby a sýtosť všetkých dielov a zároveň zanecháva lesklý povrch na kovoch, gume a plastoch. Uľahčuje, urýchľuje a zlacňuje každé ďalšie umývanie. Je bezfarebný, nezanecháva škvrny, iba sviežu vôňu čerešní.

Aplikácia: je veľmi jednoduchá a rýchla. Pred použitím odporúčame prípravok dôkladne premiešať, aby došlo k aktivácii všetkých jeho zložiek. Po umytí nie je potrebné ošetrované časti sušiť alebo čakať na ich schnutie a je možné rovno pristúpiť k aplikácii ešte na mokrý, alebo vlhký povrch. Po nastriekaní nechajte asi 30 sekúnd pôsobiť a potom vyleštite suchou, čistou a mäkkou utierkou
Zabráňte kontaminácii brzdového systému!

Špecifikácia produktu: Silikónový sprej MUC-OFF SILICONE SHINE 500ML

  • Bezpečný pri použití na plasty, kov, gumu i karbón
  • Ľahká aplikácia-zanecháva suchý a dlhodobý lesk
  • Ideálny pre použitie na blatníky off road strojov, ktoré chráni pred nahromadením blata
  • Vynikajúce i na interiéry automobilovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.