Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Singlespeed kit MTB REVERSE COMPONENTS HG

Singlespeed kit MTB REVERSE COMPONENTS HG vám umožňuje zmeniť váš klasický mtb náboj s orechom Shimano HG na singlespeed pohon. Vďaka siedmim rôznym podložkám môže byť pastorok optimálne umiestnený na orechu tak, aby bola zaručená priama línia reťaze. Tento kit sa dodáva s extra širokou prírubou 7 mm, ktorá jemne zlepšuje prenos sily na telo orechu a pomáha tak k zabráneniu takzvaného zarezania pastorku. Bežná šírka príruby je len 2,8 mm, čo sa môže ľahko zarezať do mäkších hliníkových orechov, čo môže viesť k trvalému poškodeniu!

Nemáte zvolený parameter
33,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 4 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.049 kg

Singlespeed kit MTB REVERSE COMPONENTS HG vám umožňuje zmeniť váš klasický mtb náboj s orechom Shimano HG na singlespeed pohon. Vďaka siedmim rôznym podložkám môže byť pastorok optimálne umiestnený na orechu tak, aby bola zaručená priama línia reťaze. Tento kit sa dodáva s extra širokou prírubou 7 mm, ktorá jemne zlepšuje prenos sily na telo orechu a pomáha tak k zabráneniu takzvaného zarezania pastorku. Bežná šírka príruby je len 2,8 mm, čo sa môže ľahko zarezať do mäkších hliníkových orechov, čo môže viesť k trvalému poškodeniu! 

Ostatné veľkosti pastorkov (13-18 a 20 zubov) sú dostupné samostatne!

Špecifikácia produktu: Singlespeed kit MTB REVERSE COMPONENTS HG

  • Šírka základne pastorku: 7mm
  • Počet zubov: 13T
  • Hrúbka zubov pastorku: 1,8 mm
  • Hmotnosť: 49 g (+/- 5% tolerancia hmotnosti)
  • Vrátane 7 podložiek
  • Uzamykací krúžok v zodpovedajúcej farbe
  • Kompatibilné: 1 x 11-rýchlostné reťaze (1/8" alebo 3/32" reťaze)
  • Materiál: hliník (podložky) / oceľ (pastorok)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.049 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.