Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Spací vak ACEPAC LITE MUMMY RIGHT

Spací vak ACEPAC LITE MUMMY RIGHT je najzbaliteľnejší a zároveň najľahší letný spacák a to z neho robí nielen ideálneho pomocníka na viacdenné cyklovýlety, ale aj povinnú výbavu do teplých krajín a to ako na túry, tak na prespanie v kempe pri mori.

Nemáte zvolený parameter
87,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Spací vak ACEPAC LITE MUMMY RIGHT je najzbaliteľnejší a zároveň najľahší letný spacák a to z neho robí nielen ideálneho pomocníka na viacdenné cyklovýlety, ale aj povinnú výbavu do teplých krajín a to ako na túry, tak na prespanie v kempe pri mori. S jeho váhou niečo málo cez pol kilogramu a objemom po kompresii okolo dvoch litrov vám rozhodne v batohu prekážať nebude. Zips je samozrejme obojstranný a je možné ho zapínať ako zvnútra tak aj zvonku. Navyše je z vnútornej strany opatrený légou, ktorá účinne zabraňuje tomu, aby cez neho prefukoval vzduch. Tá je navyše vypchatá, takže prípadné naľahnutie na zips by nezobudilo ani princeznú na hrášku. Vďaka umiestneniu zipsu na ľavej alebo pravej strane je možné spojiť spacáky dohromady. Pri starostlivosti o vaše tepelné pohodlie a zároveň nízku váhu a zbaliteľnosť zvolili jednovrstvovú termoizoláciu. Rúno z mikrovlákna BHB Micro je prišité k vrchnej látke priečnymi švami s pravidelným odstupom, čo zaisťuje jej stále rovnomerné rozloženie.

Špecifikácia produktu: Spací vak ACEPAC LITE MUMMY RIGHT

  • Veľkosť: 195cm
  • Izolačná náplň : BHB Micro 60g/m2
  • Konštrukcia náplne : Jednovrstvová
  • Vonkajší materiál : Nylon Ultralight DWR
  • Šírka (max/min): 82/55 cm
  • Spojiteľnosť (P+L) : Áno
  • Rozmery po zbalení / kompresii : 12 x 24/18 cm
  • Teplota Komfort: 14 °C
  • Teplota Limit: 10 °C
  • Teplota Extrém: 0 °C


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.61 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.