Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Špongia MUC-OFF EXPANDING PINK

Čistiaca Špongia MUC-OFF EXPANDING PINK je vysoko kvalitná špongia s mikrobunkami pre to najlepši umývanie Jej tvar je špecialne navrhnutý pre maximálny komfort užívateľa a účinnosť pri umývaní rôznych povrchov. Táto špongia je vákuovo balená pre ľahšie skladovanie, ale po jej otvorení okamžite expanduje do jej skutočnej veľkosti. Jednoducho konečne poriadna špongia na umývanie bicykla alebo motorky.

Nemáte zvolený parameter
6,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Čistiaca Špongia MUC-OFF EXPANDING PINK je vysoko kvalitná špongia s mikrobunkami pre to najlepši umývanie
Jej tvar je špecialne navrhnutý pre maximálny komfort užívateľa a účinnosť pri umývaní rôznych povrchov. Táto špongia je vákuovo balená pre ľahšie skladovanie, ale po jej otvorení okamžite expanduje do jej skutočnej veľkosti. Jednoducho konečne poriadna špongia na umývanie bicykla alebo motorky.

Špecifikácia produktu: Špongia MUC-OFF EXPANDING PINK

  • Vákuovo balená - expanduje po otvorení
  • Špeciálne tvarovaná pre čo najvyššie pohodliePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.