Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Stojan na bicykel CTM GEM

Novinka

Stojan na bicykel CTM GEM je kvalitný nastaviteľný duralový stojan s uchytením na spodnú trubku zadnej stavby bicykla.

Nemáte zvolený parameter
14,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Stojan na bicykel CTM GEM je kvalitný nastaviteľný duralový stojan s uchytením na spodnú trubku zadnej stavby bicykla. Stojan je vhodný pre 24" - 29" bicykle.

Špecifikácia produktu: Stojan na bicykel CTM GEM

  • Pre 24''-29''
  • Pre bicykle CTM Areon, Areon Xpert, Dirtking, Dirtking Xpert, Dirtking Pro, Florence, Charisma, Koyuk, Rambler, Raptor, Rascal, Rein, Ridge, Scroll, Skaut, Switch Xpert, Switch Pro, Zephyr


Výrobcovia si z dôvodu veľkej nedostupnosti dielov vyhradzujú právo k zmene špecifikácie produktu aj bez predchádzajúceho upozornenia. Vo výnimočných prípadoch teda môže nastať zámena určitého dielu za podobný v rovnakej cenovej kategórii.


Potrebujete poradiť s výberom? Tak potom určite navštívte našu sekciu Ako vybrať bicykel.

Nenašli ste tam odpoveď na Vašu otázku? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ctm.sk

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.