Stojan na bicykel WOOM LEGGIE KICKSTAND 4,5

Stojan na bicykel WOOM LEGGIE KICKSTAND 4,5 je hliníkový stojan, ktorý je kompatibilný s woom bicyklami 4, 5 ,OFF + OFF AIR 4 a možno ho zložiť hore a dole bez ohľadu na to, v akej polohe sú pedále.

Nemáte zvolený parameter
16,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.151 kg

Stojan na bicykel WOOM LEGGIE KICKSTAND 4,5 je hliníkový stojan, ktorý je kompatibilný s woom bicyklami 4, 5 ,OFF + OFF AIR 4 a možno ho zložiť hore a dole bez ohľadu na to, v akej polohe sú pedále. Najlepšie je jazdiť na woom bicykloch celý deň a zažiť veľa dobrodružstiev v meste aj na vidieku. Po zábavnej jazde umožňuje inovatívny stojan LEGGIE umiestniť bicykel do optimálnej polohy, aby ste mohli rýchlo vzlietnuť. Keďže je vzadu napevno, otravné zaklinovanie pedálom je konečne minulosťou.

Špecifikácia produktu: Stojan na bicykel WOOM LEGGIE KICKSTAND 4,5

  • Ľahký hliníkový stojan, ktorý sa ľahko presúva
  • Jednoduchá montáž v oblasti zadnej osky
  • Dá sa kopnúť hore a dole bez ohľadu na polohu pedálu


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.woom.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.151 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.