Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na náradie USWE ORGANIZER POCKET

Novinka

Taška na náradie USWE ORGANIZER POCKET poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k zariadeniam, ako je váš telefón, sledovač, multifunkčný nástroj, gél alebo jedlo.

Nemáte zvolený parameter
26,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks

Taška na náradie USWE ORGANIZER POCKET poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k zariadeniam, ako je váš telefón, sledovač, multifunkčný nástroj, gél alebo jedlo. Vrecko sa hodí priamo na popruh a je kompatibilné s batohmi vybavenými USWE popruhmi No Dancing Monkey™ 1.0, No Dancing Monkey™ 1.1 a No Dancing Monkey™ 1.2. Vrecko je vybavené hlavným vreckom/organizátorom odolným voči poveternostným vplyvom a vonkajším vreckom na rýchle uloženie.

Špecifikácia produktu: Taška na náradie USWE ORGANIZER POCKET

 • Hlavná priehradka odolná voči poveternostným vplyvom
 • Bočné vrecká pre ľahké uloženie náradia atď.
 • Veľkosť: 17,5 x 9 cm
 • Tento produkt je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi:
  MOTO Hydro
  MTB Hydro
  Airborne
  Ranger
  Vertical
  Patriot
  Outlander


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.uswe.com

Parametre produktu

Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.