Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na nosič SURLY LITTLE DUMMY BAG

Novinka
Kľúčenka BIKEHOUSE.sk COLOR
Darček zadarmo • Pri nákupe nad 20,00 €

Na rozdiel od tradičných tašiek, ktoré sa zapínajú a vypínajú naozaj rýchlo, chceli v Surly riešenie nákladu, ktoré by ste mohli nechať namontované na bicykli. Ide o to, že tam jednoducho hodíte batoh alebo čokoľvek iné, chvíľu potočíte kľukami a po príchode vytiahnete výstroj. Ak chcete, stále môžete do Little Dummy rozhádzať učebnice, ale metóda vreca vo vreci umožňuje rýchlejšie vybaľovanie.

Nemáte zvolený parameter
90,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Taška na nosič SURLY LITTLE DUMMY BAG je 15-litrová taška v štýle praku, ktorá je navrhnutá tak, aby fungovala s vaším štandardným zadným nosičom a pomáhala vám nosiť tašky s potravinami, rybárske prúty a iné zvláštne tvarované predmety. Na rozdiel od tradičných tašiek, ktoré sa zapínajú a vypínajú naozaj rýchlo, chceli v Surly riešenie nákladu, ktoré by ste mohli nechať namontované na bicykli. Ide o to, že tam jednoducho hodíte batoh alebo čokoľvek iné, chvíľu potočíte kľukami a po príchode vytiahnete výstroj. Ak chcete, stále môžete do Little Dummy rozhádzať učebnice, ale metóda vreca vo vreci umožňuje rýchlejšie vybaľovanie. Použite systém popruhov One-Wrap® na zaistenie bagiet a iných vecí, ktoré by mohli vyčnievať. Zapnite bočné popruhy, aby ste ešte viac stabilizovali náklad. A pre extra kredit použite svoj obľúbený Surly Whip Lash alebo Junk Strap, aby vaše nastavenie fungovalo tak, ako chcete. Vnútri tašky je tiež malá priehradka na zips, ak hľadáte vrecká. A tiež by sme pravdepodobne mali spomenúť, že hlavné telo tašky z 1680D nylonu a 400D nylonová vložka sú schválené bluesign®. Rovnako tak aj spony a ďalší hardvér. To znamená, že materiály sa vyrábajú trvalo udržateľným spôsobom, aby mali čo najmenší vplyv na naše životné prostredie.

Špecifikácia produktu: 
Taška na nosič SURLY LITTLE DUMMY BAG

  • Materiál: 1680D nylon a 400D nylon
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
surlybikes.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.