Taška na rám MTB EXTEND PHONUS

Taška na rám MTB EXTEND PHONUS je vhodná pre rôzne typy bicyklov.

Nemáte zvolený parameter
17,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Taška na rám MTB EXTEND PHONUS je vhodná pre rôzne typy bicyklov. Taška má univerzálnu dĺžku suchých zipsov pre rôzne typy a veľkosti bicyklových rámov. Po primeraní a nastavení tašky na hornej rámovej trubke, je potrebné prísavky na spodnej strane navlhčiť a pritlačiť k rámu pre lepšiu stabilitu a držanie. 

Špecifikácia produktu: Taška na rám MTB EXTEND PHONUS

  • Polstrovanie vnútornej časti, čo tašku spevňuje a dodáva jej vzhľad plnej tašky aj pri prázdnom obsahu
  • 2 menšie oddelenia na boku tašky pre doklady, peniaze, kľúče a iné drobnosti
  • Horná časť tašky s priehľadnou fóliou vytvára oddelenie pre telefón do veľkosti 6,6 palcov (16,76 cm) a je uzatvárateľné zipsom so zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti a vode
  • Zelená podšívka po celom vnútornom priestore s logom E a logotypom Extend umožňuje jednoduchšiu a prehľadnejšiu manipuláciu s obsahom tašky
  • Reflexné logo E pre zvýšenie pasívnej bezpečnosti a lepšiu viditeľnosť jazdca
  • Rozmery: 20x9x10cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.
extendcycling.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.