Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na rám MTB LEZYNE FRAME CADDY

Taška na rám MTB LEZYNE FRAME CADDY je veľkokapacitný (2,5-litrový) balík na rám bicykla, ktorý je ideálny pre mnoho turistických a bikepackingových nastavení. Má nastaviteľné upevňovacie popruhy, ktoré sa hodia na väčšinu rámov bicyklov. Chránené puzdro na zips zjednodušuje dizajn a zvyšuje odolnosť.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 0 ks

Taška na rám MTB LEZYNE FRAME CADDY je veľkokapacitný (2,5-litrový) balík na rám bicykla, ktorý je ideálny pre mnoho turistických a bikepackingových nastavení. 

Špecifikácia produktu: Taška na rám MTB LEZYNE FRAME CADDY

  • Veľkosť: 2,5L


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.284 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.