Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na sedlo MTB ACEPAC MKII

Taška na sedlo MTB ACEPAC MKII je priestranná podsedlová taška s objemom 16 litrov s vyberateľnou vodotesnou vložkou.

Nemáte zvolený parameter
88,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Taška na sedlo MTB ACEPAC MKII je priestranná podsedlová taška s objemom 16 litrov s vyberateľnou vodotesnou vložkou. Dno tašky z ľahko udržiavateľného, obojstranne zatretého materiálu Tarpaulin, exponované miesta kde sa taška dotýka sedlovky a sedlových vzpier z oteruvzdorného a nešmykľavého materiálu Hypalon. Popruh okolo sedlových vzpier je Polypropylénový, pošitý Hypalonom pre zaručenie maximálnej možnej fixácie a eliminácii pohybu tašky na vzperách. To v kombinácii s tromi kompresnými Polypropylénovými popruhmi (100% recyklovateľné) so značkovými sponami Nifco (-20 ° C) pre jednoduché ovádanie v rukaviciach. Súčasťou tašky je vyberateľná vodotesná vložka, ktorá zaručene udrží prevážený obsah tašky v suchu.

Špecifikácia produktu: Taška na sedlo MTB ACEPAC MKII

  • Objem: 16L
  • Materiál: Nylon 6.6 (PU zátěr 1500mm H20), velmi odolná a lehká tkanina


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.69 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.