Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROAD CADDY XL

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROAD CADDY XL je ideálna pre jazdcov, ktorým sa do sedlovej tašky nikdy nezmestí všetko, čo by chceli, ponúka značnú úložnú kapacitu a zároveň dokáže vyrezať úctyhodnú postavu.

Nemáte zvolený parameter
29,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.142 kg

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROAD CADDY XL je ideálna pre jazdcov, ktorým sa do sedlovej tašky nikdy nezmestí všetko, čo by chceli, ponúka značnú úložnú kapacitu a zároveň dokáže vyrezať úctyhodnú postavu. Je vyrobená z odolnej, tkanej nylonovej konštrukcie a je vybavená dlhým nastaviteľným popruhom na bezpečné pripevnenie tašky k koľajniciam sedla. Jeho jediný zips umožňuje extra široký otvor pre ľahký prístup, zatiaľ čo reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť v noci. Vodeodolné prevedenie.

Špecifikácia produktu: Taška na sedlo MTB LEZYNE ROAD CADDY XL

  • Rozmer: 185 x 90 x 85 mm
  • Veľkosť: 1,5L


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.142 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.