Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROLL CADDY

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROLL CADDY má jednoduchý rolovací dizajn, ktorý môže niesť základné jazdné potreby a bezpečne sa pripútava k koľajničkám sedla.

Nemáte zvolený parameter
19,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Taška na sedlo MTB LEZYNE ROLL CADDY má jednoduchý rolovací dizajn, ktorý môže niesť základné jazdné potreby a bezpečne sa pripútava k koľajničkám sedla. Rozloží sa na 270 x 260 mm na usporiadanie a umiestnenie veľkého cyklistického príslušenstva. Vnútorné vrecko na zips uchová drobné cennosti. Odolná nylonová konštrukcia.

Špecifikácia produktu: Taška na sedlo MTB LEZYNE ROLL CADDY

  • Rozmer: 130x60x80mm
  • Veľkosť: 0,6L


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.9 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.