Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Tlmič EXT ARMA HBC V3

Tlmič EXT ARMA HBC V3 je navrhnutý tak, aby pohodlne zdolal každý zjazdový kopec. Pre všetkých jazdcov, ktorí hľadajú maximálne možnosti nastavenia, skvelý výkon tlmiča, podporu v tých najťažších terénoch a dizajn, ktorý na iných tlmičoch neuvidíte.

Nemáte zvolený parameter
1 139,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.705 kg

Tlmič EXT ARMA HBC V3 je navrhnutý tak, aby pohodlne zdolal každý zjazdový kopec. Pre všetkých jazdcov, ktorí hľadajú maximálne možnosti nastavenia, skvelý výkon tlmiča, podporu v tých najťažších terénoch a dizajn, ktorý na iných tlmičoch neuvidíte.

Obsahuje: 

Úprava s ultra nízkym trením
Väčšina klzných častí, ktoré tvoria EXT tlmiče, sú vyvinuté s technológiou trenia UltraLow. Shaft je upravená tak, aby sa zvýšila životnosť, pevnosť a znížilo trenie. Klzné puzdrá sú z karbografitu, tesnenia sú vyrábané na mieru a vyvíjané tak, aby sa neslabla a udržovala konzistenciu pri kontrole tlmiacich síl.

Hydraulická BOTTOM-OUT technológia (HBC)
Spoločnosť EXT Racing Shox predstavila túto funkciu na World Rally Car v roku 1994. Systém Hydraulic Bottom-Out umožňuje progresívnu kompresiu a vďaka tomu je možné jazdiť s mäkšou pružinou pre lepšiu a zlepšenú trakciu. Systém HBC ovláda iba posledných 15% zdvihu. Môžete sa teda spoľahnúť na mäkší pocit a veľkú podporu v posledných milimetroch na zadnom zdvihu vášho kolesa. Viac ako 50% vyhradenej hydraulickej sily výhradne na ovládanie bottom-out. Vďaka tomu môžeme použiť menší dorazový krúžok a môžete počítať s každým milimetrom vášho zdvihu. Systém V3 HBC, ktorý je súčasťou modelu STORIA, nie je externe nastaviteľný.

Tento tlmič sa interne nastavuje na základe objednávky od zákazníka. Pre správne nastavenie je potrebné do poznámky vypísať údaje s informáciami o svojom bicykli, hmotnosti jazdca, jazdných preferencií atď. Pre jednoduchšie objednanie nás prosím kontaktujte na [email protected] 

Špecifikácia produktu: 
Tlmič EXT STORIA LOK V3

  • 4 možnosti nastavenia (LSC-HSC-LSR-HBC)
  • Vysokoprietokový Ø29 mm hlavný piest
  • Ø24 mm valve piston
  • Ø14 mm piestnice
  • Oddelené okruhy pre prietok oleja (bump & rebound oil flow)
  • Ultra low-friction úprava
  • Vyladená technológia HBC so širším rozsahom
  • Veľmi nízky tlak v zásobníku pre maximálnu citlivosť (55 psi)
  •  Nové odskokové kolečko pre ľahkú výmenu pružiny
  • Váha: 705 g (241x74 mm. standard uchytenie – 300 lbs. pružina)
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
extremeshox.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.705 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.