Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Tlmič MTB SUNTOUR RS-UNAIR LO-R

Tlmič MTB SUNTOUR RS-UNAIR LO-R pre crosscountry, maratónske a trailové využitie s jednoduchou vzduchovou komorou, možnosťou nastavenia rýchlosti odskoku a praktickým páčkovým zamykaním.

Nemáte zvolený parameter
212,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Tlmič MTB SUNTOUR RS-UNAIR LO-R pre crosscountry, maratónske a trailové využitie s jednoduchou vzduchovou komorou, možnosťou nastavenia rýchlosti odskoku a praktickým páčkovým zamykaním. Zatiaľ čo s tlmiacou patrónou LOR môžete tlmič úplne uzamknúť, patróna LOR8 ponúka osemdesiatpercentný lockout vhodný na použitie v náročnejšom teréne.

Špecifikácia produktu: Tlmič MTB SUNTOUR RS-UNAIR LO-R

  • Nastavenie kompresie: Open, Firm
  • Nastavenie odskoku: Áno
  • Tlmenie: olej + nitrogén
  • Nastavenie pruženia: tlak vzduchu
  • Oska: 22,2/8mmPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.srsuntour-cycling.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.225 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.