Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII

Akcia -12%

Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII je prepravný obal na špinavé oblečenie. Stúpni sa dovnútra, zlúpni zo seba handry a zatvor ich jednoduchým zatiahnutím za držadlá.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
26,95 €
23,72 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.19 kg

Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII je prepravný obal na špinavé oblečenie. Stúpni sa dovnútra, zlúpni zo seba handry a zatvor ich jednoduchým zatiahnutím za držadlá. Vďaka nametagu si nemiešaš oblečenie v partii. Možno tiež použiť na prenášanie hliny pri úpravách trailu.

Špecifikácia produktu: Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII

  • Materiály: Polyester, PU záter
  • Rozmery: 130 cm
  • Rozmery balenia: 16 x 15 x 9 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.19 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.