Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII

Novinka

Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII je prepravný obal na špinavé oblečenie. Stúpni sa dovnútra, zlúpni zo seba handry a zatvor ich jednoduchým zatiahnutím za držadlá.

Nemáte zvolený parameter
24,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII je prepravný obal na špinavé oblečenie. Stúpni sa dovnútra, zlúpni zo seba handry a zatvor ich jednoduchým zatiahnutím za držadlá. Vďaka nametagu si nemiešaš oblečenie v partii. Možno tiež použiť na prenášanie hliny pri úpravách trailu.

Špecifikácia produktu: Vak na oblečenie ACEPAC GROUNDSHEET MKII

  • Materiály: Polyester, PU záter
  • Rozmery: 130 cm
  • Rozmery balenia: 16 x 15 x 9 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.19 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.