Vazelína MUC-OFF BIO GREASE 150ML

Vazelína MUC-OFF BIO GREASE 150ML je eko vazelína s unikátnym zložením, navrhnutým špeciálne pre použitie na bicykloch a komponentoch, ktoré vyžadujú čo najnižšie trenie a rovnako tak odolnosť voči korózií.

Nemáte zvolený parameter
16,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Vazelína MUC-OFF BIO GREASE 150ML je eko vazelína s unikátnym zložením, navrhnutým špeciálne pre použitie na bicykloch a komponentoch, ktoré vyžadujú čo najnižšie trenie a rovnako tak odolnosť voči korózií.

Špecifikácia produktu: Vazelína MUC-OFF BIO GREASE 150ML

  • Bio-odbúrateľné extra klzké zloženie
  • Vysoko odolné voči vyplaveniu/vymytiu vodou
  • Znižuje trenie a zlepšuje chod pohyblivých častí
  • Teplotný rozsah použiteľnosti: od -20 do +120 stupňov celzia
  • NEVHODNÉ pre použitie na reťazePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.