Vazelína MUC-OFF CARBON GRIPPER 75G

Vazelína MUC-OFF CARBON GRIPPER 75G pasta so špeciálne navrhnutým zložením pre komponenty z karbónu. Unikátna zmes, ktorá zvyšuje priľnavosť karbónových plôch, vďaka čomu stačí použiť menšiu uťahovaciu silu. Práve klzkosť karbónu a nadmerné uťahovanie spojov je veľmi častou príčinou únavy citlivého karbónového materiálu, poškodenie jeho vnútornej štruktúry a následné výrazné skrátenie životnosti komponentov.

Nemáte zvolený parameter
18,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Vazelína MUC-OFF CARBON GRIPPER 75G pasta so špeciálne navrhnutým zložením pre komponenty z karbónu. Unikátna zmes, ktorá zvyšuje priľnavosť karbónových plôch, vďaka čomu stačí použiť menšiu uťahovaciu silu. Práve klzkosť karbónu a nadmerné uťahovanie spojov je veľmi častou príčinou únavy citlivého karbónového materiálu, poškodenie jeho vnútornej štruktúry a následné výrazné skrátenie životnosti komponentov.

Aplikácia:
1. naneste tenkú vrstvu pasty na miesta kontaktu karbónových častí
2. Rozotrite pastu rovnomerne po povrchu
3. Utrite prebytočnú pastu, aby bol film len na kontaktných častiach

Špecifikácia produktu: Vazelína MUC-OFF CARBON GRIPPER 75G

  • Vhodný pre všetky karbónové komponenty.
  • Vďaka tejto paste vzníká vyššie trenie, vďaka čomu stačí použiť menšiu uťahovaciu siluPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.