Vidlica MTB FOX 36 FLOAT FACTORY E-BIKE GRIP2 29" 2023

Vidlica MTB FOX 36 FLOAT FACTORY E-BIKE GRIP2 29" 2023 je vidlica vytvorená pre enduro a allmountain jazdenie. Firma FOX prichádza s kompletne prepracovanými vidlicami Float 36, ktoré prinášajú množstvo nových technológií, ako aj napríklad vylepšenia už existujúcich technológií a pripravila špeciálnu verziu vidlice Float 36 určenú pre náročné použitie na elektrobicykloch.

Nemáte zvolený parameter
1 529,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Vidlica MTB FOX 36 FLOAT FACTORY E-BIKE GRIP2 29" 2023 je vidlica vytvorená pre enduro a allmountain jazdenie. Firma FOX prichádza s kompletne prepracovanými vidlicami Float 36, ktoré prinášajú množstvo nových technológií, ako aj napríklad vylepšenia už existujúcich technológií a pripravila špeciálnu verziu vidlice Float 36 určenú pre náročné použitie na elektrobicykloch.

Označenie „Factory“ hovorí za všetko. Najlepšie technológie, ktoré vie FOX ponúknuť sú k dispozícii v modeloch Factory Series vrátane ultra odolnej originálnej povrchovej úpravy Kashima Coat, ktorá zabezpečuje maslový chod vidlice.

Tlmenie GRIP 2: FOX posunul tlmenie GRIP2 na ďalšiu úroveň pridaním patentovanej technológie VVC do vysokorýchlostného kompresného obvodu. VVC je patentovaný systém variabilného riadenia ventilov, ktorý umožňuje externé jemné doladenie výkonu pruženia. GRIP2 dosahuje otočením ovládacieho kolieska to, čo si zvyčajne vyžaduje časovo náročnú a komplikovanú úlohu úplného rozobratia a opätovnej montáže vidlice. Umožňuje nastavenie kompresie pri vysokej a nízkej rýchlosti a odskoku pri vysokej a nízkej rýchlosti.
Float: Ľahký systém vzduchového pruženia FLOAT automaticky vyrovnáva pozitívnu a negatívnu vzduchovú komoru pre zvýšenie citlivosti a trakcie bez ohľadu na nastavenie tlaku vzduchu. Jazdci môžu doladiť vlastnosti pozitívnej vzduchovej pružiny pomocou Volume Air vložiek.
Bleeders: Vidlice majú v zadnej časti spodných nôh odvzdušňovacie ventily, pomocou ktorých môžete vyrovnať tlak v nohách vidlice s atmosferickým tlakom. Odlišný tlak vo vidlici znižuje citlivosť pruženia, preto ho jednoduchým stlačením ventila prstom vyrovnáte. Tlak v nohách sa mení hlavne pri vyšších teplotách, napr pri intezívnom používaní v dlhých zjazdoch alebo vo vysokých nadmorských výškach.
Lower Leg Channels: Nové vzduchovo-olejové kanáliky umožňujú prejsť nahromadenému vzduchu v spodných nohách prejsť cez klzné puzdrá. Druhá funkcia kanálikov je umožniť oleju zo spodných nôh, aby dosiahol až na vrchné tesnenia (guferá) a udržiavajú ich čerstvo namazané.
Floating Axle: Nový systém pre osku zamedzuje tomu, aby bola rovnobežnosť nôh vidlice ovplyvňovaná rozličnou šírkou predného náboja. Dokonalá súososť znižuje trenie pri pružení, ktoré je tak efektívnejšie a plynulejšie. Mwchnizmus na pravej nohe vidlice si nastavíte presne pre vašu šírku náboja a pri zaťahovaní osky sa eliminuje stlačenie nôh.
Lower Leg Arch: Mostík medzi spodnými nohami má nový zaoblený tvar, čím sa zväčšila tuhosť vidlice a zároveň vznikol väčší priestor medzi mostíkom a rámom bicykla pri úplnom stlačení vidlice.

Špecifikácia produktu: Vidlica MTB FOX 36 FLOAT FACTORY E-BIKE GRIP2 29" 2023

 • Určenie: Trail / All-mountain / Enduro
 • Veľkosť kolies: 29"
 • Priemer vnútorných nôh: 36mm
 • Úprava vnútorných nôh: Kashima
 • Pruženie: EVOL Air Spring
 • Tlmenie: GRIP2 Variable Valve Control
 • Nastavenie: HSC/LSC; HSR/LSR na 8 klikov (odskok, pomalá a rýchla kompresia)
 • Offset: 44mm
 • Stĺpik vidlice: tapered 1-1/8" - 1,5"
 • Oska: floating QR thru-axle Boost 15x110mm
 • Iné: možnosť montáže originálneho blatníka FOX 38Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridefox.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.