Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER DJ 26"

Akcia

Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER DJ 26" je postavená na 36mm širokých vnútorných nohách a tlmení Grip. Keďže ide o DirtJump, je určená na montáž 26" kolesa a obsahuje tapered krk vidlice. Zdvih 100mm zdvihu a konfigurácia predného náboja 20 × 110 milimetrov, pričom existuje možnosť zakúpenia konverznej sady pre náboj na 15x100.

Nemáte zvolený parameter
949,95 €
749,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Návrat legendy! Marzocchi prináša naspäť novinku v podobe vidlice Bomber DJ, ktorá je inšpirovaná tiež vzkriesenou sériou Z1. Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER DJ 26" je postavená na 36mm širokých vnútorných nohách a tlmení Grip. Keďže ide o DirtJump, je určená na montáž 26" kolesa a obsahuje tapered krk vidlice. Zdvih 100mm zdvihu a konfigurácia predného náboja 20 × 110 milimetrov, pričom existuje možnosť zakúpenia konverznej sady pre náboj na 15x100.

Špecifikácia produktu: Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER DJ 26"


  • Vzduchová vidlica vhodná pre DirtJump
  • Zdvih: 100mm
  • Určená pre 26" koleso
  • 36mm vnútorné nohy s čiernou anodizáciou
  • 20x110mm pevná oska (možnosťzakúpenia redukcie na 15x100mm)
  • Grip tlmenie – nastavenie odskoku a kompresie
  • Offset: 37mm
  • Hmotnosť: 2095g


EVOL (EXTRA VOLUME) - vzduchová komora EVOL zvyšuje negatívny objem vzduchovej pružiny, konkrétne aby poskytoval optimálnu citlivosť aj na malé nerovnosti. FIT GRIP Sweep - je tlmenie uzavretého typu so schopnosťou recirkulácie a čistenia proprietárnej kvapaliny do kúpeľa, aby si v priebehu času udržal stálu účinnosť a výborné tlmenie. Nastavenie páky Sweep je kombinovaným nastavením kompresie LSC / HSC, ktoré sa pohybuje od otvorenia po uzmaknutie.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.marzocchi.com

Parametre produktu

Hmotnosť 2.095 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.