Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 AIR 29"

Akcia

Marzocchi sa vracia na traily s ich legendárnou kvalitou a modernou konštrukciou, a to vo verzii so vzduchovým pružením EVOL. Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 AIR 29" poskytuje systém GRIP, ktorý je dlhodobo odskúšaný a umožňuje nastavenie kompresie a odskoku.

Nemáte zvolený parameter
949,95 €
789,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Marzocchi sa vracia na traily s ich legendárnou kvalitou a modernou konštrukciou, a to vo verzii so vzduchovým pružením EVOL. Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 AIR 29" poskytuje systém GRIP, ktorý je dlhodobo odskúšaný a umožňuje nastavenie kompresie a odskoku.

Technológie:
EVOL (EXTRA VOLUME) - vzduchová komora EVOL zvyšuje negatívny objem vzduchovej pružiny, konkrétne aby poskytoval optimálnu citlivosť aj na malé nerovnosti.

FIT GRIP Sweep - je tlmenie uzavretého typu so schopnosťou recirkulácie a čistenia proprietárnej kvapaliny do kúpeľa, aby si v priebehu času udržal stálu účinnosť a výborné tlmenie. Nastavenie páky Sweep je kombinovaným nastavením kompresie LSC / HSC, ktoré sa pohybuje od otvorenia po uzmaknutie.


Špecifikácia produktu: 
Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 AIR 29"


  • vzduchová vidlica vhodná pre Enduro a Freeride
  • určená pre 29" kolesá
  • 36mm široké vnútorné nohy s čiernou anodizáciou
  • 15QRx110mm Boost pevná os
  • Grip patróna – nastavenie odskoku a kompresie
  • offset 44mm
  • nastavenie objemu vzduchovej komoryPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.marzocchi.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK