Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 COIL 27,5"

Marzocchi sa vracia na traily s ich legendárnou kvalitou a modernou konštrukciou, a to vo verzii so vzduchovým pružením EVOL. Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 COIL 27,5" ako pružinová verzia so špeciálne kalenou superľahkou pružinou zo silikónovo-chrómovej ocele. Predpätie pružiny je možné nastaviť pomocou Topcapu a tak sa dá záporný zdvih pruženia (SAG) dokonale prispôsobiť hmotnosti jazdca. Prepracovaný vodiaci systém pružiny umožňuje nehlučné používanie, zatiaľ čo tlmenie poskytuje systém GRIP, ktorý je dlhodobo odskúšaný a umožňuje nastavenie kompresie a odskoku.

Nemáte zvolený parameter
949,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Marzocchi sa vracia na traily s ich legendárnou kvalitou a modernou konštrukciou, a to vo verzii so vzduchovým pružením EVOL. Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 COIL 27,5" ako pružinová verzia so špeciálne kalenou superľahkou pružinou zo silikónovo-chrómovej ocele.  Predpätie pružiny je možné nastaviť pomocou Topcapu a tak sa dá záporný zdvih pruženia (SAG) dokonale prispôsobiť hmotnosti jazdca. Prepracovaný vodiaci systém pružiny umožňuje nehlučné používanie, zatiaľ čo tlmenie poskytuje systém GRIP, ktorý je dlhodobo odskúšaný a umožňuje nastavenie kompresie a odskoku.

Pozor:
Vo vidlici je nainštalovaná Medium pružina (modrá farba) na hmotnosť jazdca 68-82kg.
Je možné doobjednať:

1. Soft pružinu (fialová farba) pre hmotnosť jazdca 54-68kg
2. Firm pružinu (zelená farba) pre hmotnosť jazdca 82-95kg
3. Extra Firm pružinu (žltá farba ) pre hmotnosť jazdca 95-113kg


Špecifikácia produktu: 
Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z1 COIL 27,5"


  • jednoduchá možnosť zmeny zdvihu (160-170-180mm) pomocou zmeny polohy vložiek vo vidlici
  • určená pre 27,5" kolesá
  • 36mm široké vnútorné nohy s čiernou anodizáciou
  • 15QRx110mm Boost pevná os
  • Grip patróna – nastavenie odskoku a kompresie
  • offset 44mmPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.marzocchi.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.