Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z2 AIR 29"

Akcia -35%

Táto kvalitná Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z2 AIR 29" obsahuje tlmič RAIL, ktorý ponúka v tejto cenovej hladine výkon, aký tu ešte nebol, a je vybavený nastavovením tlmenia a odskoku pomocou dynamických tvarov podložiek. Stredný a vysokorýchlostný odskokový obvod poskytuje vynikajúcu kontrolu s vynikajúcim zotavením nárazov, ktoré zabraňujú zhlukovaniu vidlice pri rýchlych a hlbokých nárazoch.

Nemáte zvolený parameter
719,95 €
od 467,97 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Táto kvalitná Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z2 AIR 29" obsahuje tlmič RAIL, ktorý ponúka v tejto cenovej hladine výkon, aký tu ešte nebol, a je vybavený nastavovením tlmenia a odskoku pomocou dynamických tvarov podložiek. Stredný a vysokorýchlostný odskokový obvod poskytuje vynikajúcu kontrolu s vynikajúcim zotavením nárazov, ktoré zabraňujú zhlukovaniu vidlice pri rýchlych a hlbokých nárazoch. Dizajn kompresného ventilu napodobňuje GRIP, aby poskytoval vynikajúcu citlivosť a podporu, a hlava tesnenia ponúka vynikajúcu životnosť.

Špecifikácia produktu: 
Vidlica MTB MARZOCCHI BOMBER Z2 AIR 29"

  • vzduchová vidlica vhodná pre Trail a AllMountain
  • určená pre 29" koleso
  • 34mm vnútorné nohy s čiernou anodizáciou
  • 15QRx110mm Boost pevná oska
  • Grip patróna – nastavenie odskoku a kompresie
  • offset 44mm
  • nastavenie objemu vzduchovej komoryPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.marzocchi.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.