Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vidlica MTB ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE RC2 2023 27,5"

Akcia

Rýchlejšia, pevnejšia a bezohľadne efektívna. Vidlica MTB ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE RC2 2023 27,5" je najuniverzálnejšia vidlica v zostave Rockshox. Obsahuje nové vylepšenia vďaka čomu je ľahšia a zároveň tuhá pre legendárny výkon na aký sú ľudia pri Lyrik zvyknutý. Lyrik Ultimate je pre rok 2023 vybavená novým tlmičom Charger 3 RC2 s technológiou ButterCup potláčajúcou vibrácie a najnovšou vzduchovou pružinou DebonAir+.

Nemáte zvolený parameter
1 199,95 €
949,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 2.028 kg

Rýchlejšia, pevnejšia a bezohľadne efektívna. Vidlica MTB ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE RC2 2023 27,5" je najuniverzálnejšia vidlica v zostave Rockshox. Obsahuje nové vylepšenia vďaka čomu je ľahšia a zároveň tuhá pre legendárny výkon na aký sú ľudia pri Lyrik zvyknutý. Lyrik Ultimate je pre rok 2023 vybavená novým tlmičom Charger 3 RC2 s technológiou ButterCup potláčajúcou vibrácie a najnovšou vzduchovou pružinou DebonAir+. Vybavená ultimátnym balíkom nových technológií a sviežim novým charakteristickým farebným prevedením, ktorý sa nazýva  „Heavy Meadow“, inšpirovaný obľúbenými alpskými strastiplnými stráňami. Nový Lyrik Ultimate je tu.

Špecifikácia produktu: Vidlica MTB ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE RC2 2023 27,5"

- ButterCups blokujú 20% vysokofrekvenčného „chvenia“. Obmedzenie týchto vibrácií výrazne znižuje únavu rúk, takže sa budete cítiť sviežo s väčšou kontrolou.

- Charger 3™ sa vyznačuje úplne novým dizajnom Internal Floating Piston (IFP) s lepšou citlivosťou, výkonom a nezávislým nastavovaním vysokorýchlostnej a nízkorýchlostnej kompresie. Vďaka tomu je každé kliknutie zmysluplné a presné.

- DebonAir+ je skonštruovaný tak, aby dosiahol dokonalú rovnováhu toho, čo jazdci skutočne chcú: mäkký a citlivý zdvih na začiatku, zvýšený objem vzduchu pre podporu počas jazdy a vyššia celková jazdná istota, pri strmých zjazdoch.

- Pretlakové ventily eliminujú nežiaduci nárast tlaku vzduchu v dolnej časti nohy spôsobený zmenami nadmorskej výšky alebo teploty. Stlačením jedného alebo dvoch tlačidiel obnovia poistné ventily prémiový pocit z vidlice.

- Maxima Plush Dynamic Suspension Lube znižuje trenie a zvyšuje výkon vidlice

- Kompatibilita s prémiovým krátkym blatníkom RockShox (skrutkovateľný blatník RockShox sa predáva samostatne)

- Tesnenia SKF s ultra nízkym trením poskytujú dlhotrvajúci výkon vidlice a zlepšujú celkový dojem z odpruženia

- Tlmiaca kvapalina Maxima Plush znižuje trenie a tlmí hluk tlmičov

  • Veľkosť kolies: 27,5"
  • Charger 3 RC2
  • Oska: 15x110mm BOOST™
  • Priemer vnútorných nôh: 35mm
  • Pružina: DebonAir+Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.sram.com

Parametre produktu

Hmotnosť 2.028 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.