Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vidlica MTB ROCKSHOX PIKE DJ 26"

Akcia

Táto vidlica je vyrobená aj na to najtvrdšie dirtové zaobchádzanie a uvidíte ju na takmer každom profesionálnom dirt jump/slopestyle bicykli. Táto vidlica bola taktiež overená a testovaná aj našími teamovými jazdcami.

Nemáte zvolený parameter
1 049,95 €
799,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Toto je Vidlica MTB ROCKSHOX PIKE DJ 26". Je to bratranec ocenenej a veľmi známej vidlice Pike, vďaka čomu je postavená na robustných 35 mm vnútorných nohách a obsahuje na mieru vyladený tlmič Charger™ a špecifický systém Solo Air™ navrhnutý pre väčšiu progresiu, čo pri tvrdých dopadoch iste oceníte. Táto vidlica je vyrobená aj na to najtvrdšie dirtové zaobchádzanie a uvidíte ju na takmer každom profesionálnom dirt jump/slopestyle bicykli. Táto vidlica bola taktiež overená a testovaná aj našími teamovými jazdcami.

Špecifikácia produktu: Vidlica MTB ROCKSHOX PIKE DJ 26"

  • Osvedčený tlmič Charger so špecifickým ladením Dirt Jumping/Slopestyle
  • Solo Air
  • Možnosť montáže tokenov na jednoduché prispôsobenie progresivity tak, aby čo najlepšie zodpovedal vášmu štýlu jazdy a preferenciámPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.sram.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.85 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.