Vodítko reťaze MTB REVERSE E-CHAINGUIDE FOR BOSCH GEN 4

Vodítko reťaze MTB REVERSE E-CHAINGUIDE FOR BOSCH GEN 4 je najnovšie riešenie vedenia reťaze, ktoré umožňuje užívateľovi vykonávať rýchle nastavenia a ručne "preklápať" vedenie pri demontáži kľuky.

Nemáte zvolený parameter
34,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.049 kg

Vodítko reťaze MTB REVERSE E-CHAINGUIDE FOR BOSCH GEN 4 je najnovšie riešenie vedenia reťaze, ktoré umožňuje užívateľovi vykonávať rýchle nastavenia a ručne "preklápať" vedenie pri demontáži kľuky. Rukou môžete preklopiť horné vodidlo z cesty do "servisnej" polohy pre jednoduché čistenie reťaze a demontáž kľuky v prípade potreby. Po dokončení ju otočte späť do „jazdnej“ polohy a pevne zapadne na svoje miesto, čím bude reťaz bezpečne držať aj na tých najdrsnejších cestách.

Špecifikácia produktu: Vodítko reťaze MTB REVERSE E-CHAINGUIDE FOR BOSCH GEN 4

  • Materiál: Oceľ
  • Jednoduchá inštalácia bez odstránenia kľuky
  • Mikro nastavovací systém pre jemné doladenie
  • Kompatibilné s 26t-36t prevodníkmi
  • Kompatibilné s prevodníkom Boost
  • Kompatibilné s oválnym prevodníkomPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.049 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.