Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL ISCG 05

Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL ISCG 05 má trojdielnu konštrukciu, ktorá umožňuje bashguardom prispôsobiť sa veľkosti prevodníka.

Nemáte zvolený parameter
114,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.11 kg

Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL ISCG 05 má trojdielnu konštrukciu, ktorá umožňuje bashguardom prispôsobiť sa veľkosti prevodníka. Horné vedenie reťaze je možné namontovať aj bez spodnej časti vedenia reťaze pre minimalistickejšie nastavenie. Transformer bashguard zvládne dve polohy v súvislosti od použitej veľkosti prevodníka - vysoká poloha 28 - 34T - nízka poloha 36 až 38T.

Špecifikácia produktu: Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL ISCG 05

  • Držiak: ISCG 05
  • Veľkosť: 28-34T alebo 36-38T
  • Povrchová úprava: Eloxovaný
  • Materiál: hliník 6061-T6Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.11 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.