Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL UPPER PART 28-38T ISCG 0

Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL UPPER PART 28-38T ISCG 0 má trojdielnu konštrukciu, ktorá umožňuje bashguardom prispôsobiť sa veľkosti prevodníka.

Nemáte zvolený parameter
45,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.058 kg

Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL UPPER PART 28-38T ISCG 0 má trojdielnu konštrukciu, ktorá umožňuje bashguardom prispôsobiť sa veľkosti prevodníka. Horné vedenie reťaze je možné namontovať aj bez spodnej časti vedenia reťaze pre minimalistickejšie nastavenie. Transformer bashguard zvládne dve polohy v závislosti od použitej veľkosti prevodníka - vysoká poloha 28 - 34T - nízka poloha 36 až 38T.

Špecifikácia produktu: Vodítko reťaze MTB REVERSE TRANSFORMER TRAIL UPPER PART 28-38T ISCG 0

  • Držiak: ISCG 05
  • Veľkosť: 28-38T
  • Povrchová úprava: Eloxovaný
  • Materiál: hliník 6061-T6Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.058 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.