Vodný vak ACEPAC CAMELBAG PINGUIN PRO

Vodný vak ACEPAC CAMELBAG PINGUIN PRO je pitný vak s objemom 3L vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie používanej v zdravotníctve.

Nemáte zvolený parameter
27,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Vodný vak ACEPAC CAMELBAG PINGUIN PRO je pitný vak s objemom 3L vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie používanej v zdravotníctve. Jej unikátne vnútro zaručuje nulovú plastovú pachuť a zápach, neobsahuje BPA a je celkovo zdraviu neškodná, navyše jej výrobný postup zaručuje vysokú odolnosť proti oderu. Hadica je vyrobená z termoplastického polyuretánu, je opatrená spojkou pre jednoduchšiu manipuláciu v batohu. Ostatné súčasti sú vyrobené z polypropylénu. Široký plniaci otvor zaručuje ľahké plnenie a čistenie.

Špecifikácia produktu: Vodný vak ACEPAC CAMELBAG PINGUIN PRO

  • Otočný mechanický držiak hadice na popruh batohu (20/25 mm) vám pomôže nasmerovať ventil tam, kde ho potrebujete
  • Na hornej časti sa nachádzajú dva otvory na zavesenie do batohu
  • Zamykateľný sací ventil je možné pohodlne regulovať jednou rukou.
  • Ventil je tiež vybavený krytkou proti znečisteniu.


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.