Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vodný vak USWE COMPACT

Novinka

Vodný vak USWE COMPACT je revolučný reverzibilný vodný vak. Dizajn Compact umožňuje užívateľom jednoducho udržiavať čistotu.

Nemáte zvolený parameter
40,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Vodný vak USWE COMPACT je revolučný reverzibilný vodný vak. Dizajn Compact umožňuje užívateľom jednoducho udržiavať čistotu. Patentovaný široký posuvný horný otvor umožňuje rýchle plnenie a bezpečné utesnenie. Ak chcete vyčistiť, jednoducho posuňte, natiahnite, otočte a opláchnite. Vodný vak je vyrobený z TPU (termoplastický polyuretán) a je dodávaný s 45-stupňovým záhryzovým ventilom Blaster, jednoduchým rýchlym konektorom s Plug-n-Play a flexibilnou nekrčiacou hadičou na pitie Hydraflex. Vodný vak neobsahuje BPA a PVC a je vyrobený z materiálov schválených FDA a EU. Vodný vak je vhodný aj do umývačky riadu a je prirodzene protiplesňový. Tento produkt vyrába spoločnosť Hydrapak LLC pre USWE Sports AB.

Špecifikácia produktu: Vodný vak USWE COMPACT

  • Horná časť Slide-Seal sa otvára dokorán pre ľahké plnenie a tesne sa zatvára pre nepriepustné tesnenie
  • High-flow Blaster 45-stupňový zákusový ventil sa po každom dúšku samo tesní a je vybavený otočným zapínaním/vypínaním, aby sa zabránilo úniku, keď sa nepoužíva
  • Pripojovací systém Plug-N-Play vám umožňuje ľahko odpojiť hadičku na nápoj (automatický uzatvárací ventil zabraňuje úniku) a vybrať mechúr z balenia pre pohodlné doplnenie
  • Plne reverzibilné pre ľahké čistenie a sušenie
  • Vodný vak je vhodný na čistenie do umývačky riadu
  • Vyrobené z ultra odolných, oderu odolných TPU a RF zváraných švov pre vynikajúcu odolnosť a elasticitu
  • Možno zmraziť alebo naplniť horúcou vodou (maximálna teplota 60 ° C / 140 ° F)
  • Bezpečné a spoľahlivé, 100% bez BPA a PVCPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.uswe.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK