Zadné koleso WTB PROTERRA LIGHT I23 SRAM XDR 700C

Zadné koleso WTB PROTERRA LIGHT I23 SRAM XDR 700C má vnútornú šírku ráfika 23 mm, čo poskytuje optimálny profil plášťov pre dobrodružné cestné a gravel plášte v rozmedzí od 30 do 42 mm.

Nemáte zvolený parameter
359,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.966 kg

Zadné koleso WTB PROTERRA LIGHT I23 SRAM XDR 700C má vnútornú šírku ráfika 23 mm, čo poskytuje optimálny profil plášťov pre dobrodružné cestné a gravel plášte v rozmedzí od 30 do 42 mm. Jeho profil s otvorenou dutinou obsahuje tenké steny s optimalizovanou hmotnosťou, ktoré poskytujú dokonalú kombináciu tuhosti, odolnosti a účinnosti. Špičkové ložiská EZO, rýchly náboj so 6 západkami a 5 stupňov záberu poskytujú vzhľad, zvuk a pocit, aký očakávate od špičkového bezdušového kolesa.

Špecifikácia produktu: Zadné koleso WTB PROTERRA LIGHT I23 SRAM XDR 700C

  • Použitie: Adventure Road, Gravel a Cyclo Cross
  • Veľkosť ráfika: 700 c
  • Vnútorná šírka ráfika: 23 mm
  • Otvory pre špice: 28 otvorov
  • Vzor šnurovania: 3-krížové
  • Materiál: hliník
  • Tvar ráfika: symetrický
  • Brzda: kotúčová 6-skrutková


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.wtb.com

Parametre produktu

Počet dier 28H
Oska 12x142mm
Hmotnosť 0.966 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.