Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE PRO SMART

Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE PRO SMART je kompaktné, aero-post kompatibilné zadné svetlo na bicykel vybavené našou bezdrôtovou technológiou Smart Connect, ktorá umožňuje rýchle naprogramovanie a prispôsobenie svetla pomocou sprievodnej telefónnej aplikácie LED Ally.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.45 kg
Farba Čierna

Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE PRO SMART je kompaktné, aero-post kompatibilné zadné svetlo na bicykel vybavené našou bezdrôtovou technológiou Smart Connect, ktorá umožňuje rýchle naprogramovanie a prispôsobenie svetla pomocou sprievodnej telefónnej aplikácie LED Ally. Aplikácia tiež umožňuje spárovanie s kompatibilným predným svetlom pre súčasné ovládanie oboch svetiel jedným tlačidlom. Jeho tvarovaná konštrukcia je super ľahká, odolná a vodotesná IPX7. Šošovka Wide Angle Optics ponúka viditeľnosť cez 270° a poskytuje až 75 lúmenov so šiestimi výstupnými režimami. Je vybavený integrovaným USB kľúčom pre pohodlné nabíjanie bez káblov a na plné nabitie môže bežať až 19,5 hodiny.

Špecifikácia produktu: Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE PRO SMART

  • Svietivosť: 75 LM
  • Maximálna doba svietenia: 19:30 hodín
  • Doba nabíjania: 2:15 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.45 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.