Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV PRO ALERT

Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV PRO ALERT je Kompaktné, aero-post kompatibilné zadné svetlo na bicykel s režimom denného blesku a našou na mieru naprogramovanou technológiou „Alert“.

Nemáte zvolený parameter
34,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV PRO ALERT je Kompaktné, aero-post kompatibilné zadné svetlo na bicykel s režimom denného blesku a našou na mieru naprogramovanou technológiou „Alert“. Špičkové riešenie viditeľnosti, technológia Alert, poskytuje rôzne výstupy na signalizáciu spomalenia a zastavenia jazdca, čím signalizuje vaše akcie premávke a ostatným cyklistom. Počas spomaľovania sa svetlo rozsvieti a potom pri zastavení poskytuje zreteľný vzor záblesku. KTV Drive Pro Alert Rear je vybavený našou širokouhlou optikou, ktorá poskytuje až 270° viditeľnosť a dvoma vysokovýkonnými LED diódami. Pri spomaľovaní sa svetlo rozsvieti, zvýši výkon a po zastavení poskytne zreteľný vzor záblesku, aby upozornil jazdcov alebo vozidlá zozadu. Svetlo sa potom zmení späť na predchádzajúci výstupný režim, keď jazdec obnoví svoju jazdu. Jeho tvarovaná konštrukcia je super ľahká, ale odolná a má vodotesnosť IPX7. KTV Pro Alert Drive poskytuje až 75 lúmenov (Daytime Flash) a 6 režimov výstup/blesk. Integrovaný USB kľúč poskytuje pohodlné nabíjanie bez káblov až 14 hodín prevádzky.

Špecifikácia produktu: Zadné svetlo MTB LEZYNE KTV PRO ALERT

  • Svietivosť: 75 LM
  • Maximálna doba svietenia: 14:00 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.56 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Instagram #BIKEHOUSESK