Zadné svetlo MTB LEZYNE STICK DRIVE

Akcia -5%

Zadné svetlo MTB LEZYNE STICK DRIVE je neuveriteľne tenké a ľahké cyklistické zadné svetlo vybavené ôsmimi superjasnými LED žiaričmi, minimalistický dizajn Stick Drive je optimalizovaný pre všestrannosť a jednoduché použitie.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
33,95 €
32,25 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.23 kg
Farba Čierna

Zadné svetlo MTB LEZYNE STICK DRIVE je neuveriteľne tenké a ľahké cyklistické zadné svetlo vybavené ôsmimi superjasnými LED žiaričmi, minimalistický dizajn Stick Drive je optimalizovaný pre všestrannosť a jednoduché použitie. Je vybavený integrovaným USB kľúčom na nabíjanie bez káblov a jeho batéria poskytuje až pôsobivých 23 hodín prevádzky. Vyžaruje až 30 alebo 15 lúmenov, ktoré upútajú pozornosť. Jednoduchý držiak s O-krúžkom sa bezpečne pripája k väčšine sedloviek bicyklov, zatiaľ čo inovatívne magnetické rozhranie umožňuje ľahké odpojenie svetla od držiaka pre rýchle a jednoduché nabíjanie. So svojím úzkym dizajnom a kompaktným uchytením je to perfektné zadné svetlo pre tých, ktorí chcú zachovať aerodynamiku alebo ho pripevniť k sedlovke s minimálnym priestorom. Stick Drive je navrhnutý a vyrobený pre dlhotrvajúcu odolnosť a pôsobivú odolnosť voči vode.

Špecifikácia produktu: Zadné svetlo MTB LEZYNE STICK DRIVE

  • Počet režimov: 7
  • Širokouhlá optika vytvára viditeľnosť až 270°
  • Svietivosť: 30 LM
  • Maximálna doba svietenia: 23 hodín
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
ride.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.23 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.