Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE PRO

Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE PRO ponúka špičkový výkon 300 lúmenov v režime Daytime Flash s rovnako pôsobivou dobou chodu až 53 hodín v režime Femto.

Nemáte zvolený parameter
54,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE PRO ponúka špičkový výkon 300 lúmenov v režime Daytime Flash s rovnako pôsobivou dobou chodu až 53 hodín v režime Femto. Ponúka 11 rôznych výstupných režimov a spolieha sa na 5 vysokovýkonných LED žiaričov umiestnených za širokouhlou šošovkou optiky, ktorá ponúka viac ako 270° viditeľnosť. Jeho kompaktná, vodotesná (IPX7) a spoločne tvarovaná konštrukcia je kompatibilná s aero a aj okrúhlou sedlovkou. Svetlo sa dobíja cez integrovaný micro-USB port s priloženým káblom.

Špecifikácia produktu: Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE PRO

  • Svietivosť: 300 LM
  • Maximálna doba svietenia: 53:00 hodín
  • Doba nabíjania: 2:00 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.53 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.