Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE STVZO

Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE STVZO je výkonné zadné svetlo s nemeckou optimalizovanou šošovkou StVZO a piatimi ultra jasnými LED diódami, ktoré poskytujú špičkový jas vo svojej triede.

Nemáte zvolený parameter
39,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.53 kg
Farba Čierna

Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE STVZO je výkonné zadné svetlo s nemeckou optimalizovanou šošovkou StVZO a piatimi ultra jasnými LED diódami, ktoré poskytujú špičkový jas vo svojej triede. Jeho ľahká a odolná konštrukcia je vodotesná a postavená tak, aby poskytovala bočnú viditeľnosť pre väčšiu bezpečnosť. Tri režimy výkonu umožňujú prispôsobenie v premenlivých podmienkach a funkcia pamäte režimu sa po zapnutí svetla vráti do zvoleného režimu. Integrovaný USB kľúč poskytuje pohodlné bezkáblové nabíjanie batérie a robustný, všestranný popruh sedlovky sa bezpečne pripevní k širokej škále okrúhlych a aero sedloviek.

Špecifikácia produktu: Zadné svetlo MTB LEZYNE STRIP DRIVE STVZO

  • Svietivosť: 36 LM
  • Maximálna doba svietenia: 13:00 hodín
  • Doba nabíjania: 2 hodiny


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.53 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.